Sipariş ve İade Bilgileri

Değerli Tuhafiyeciniz Müşterisi;

Siparişinizi site üzerinden bitirdikten hemen sonra ilgili ekibimize otomatik olarak siparişiniz ile ilgili bir mail gelmektedir.

Kargo ücreti

Kargo ücreti gönderim tercihinize göre değişebilmektedir. Türkiye’nin her yerine gönderim yapılmaktadır. Bu ücret sipariş aşamasında ödemeniz gereken toplam tutara yansıtılır. Eğer "kapıda ödeme yöntemini" seçmediyseniz kargonuzu teslim alırken herhangi bir ödeme yapmazsınız. Sitemizin ana sayfasında günce ücretsiz kargo bedeli yazmaktadır. Kapıda ödeme seçeneği gönderim ücretinden bağımsız olarak ücretlendirilir.

Kargo firması

Gönderimlerimiz anlaşmalı kargo aracılığı ile yapılmaktadır. Teslimatlar hafta içi, zaman zaman ise Cumartesi günleri gerçekleştirilebilir. Hafta sonu ve resmi tatillerde gönderim yapılmamaktadır.

Kapıda ödeme

Siparişin büyüklüğüne bakılmaksızın, geçerli olan "kapıda ödeme" yöntemi ile alım yaptığınızda kargo firması tarafından yapılan kesintilerden dolayı "kapıda ödeme hizmet bedeli" sipariş bedeline yansıtılmaktadır.

Teslimat süresi

Siparişinizdeki tüm ürünler sipariş tarihini takip eden 1-4 iş günü içerisinde kargoya verilir. Mesai saatlerimiz hafta içi 09:00-18:00 arasıdır. Cumartesi günleri gönderim en geç saat 12:00'a kadar yapılmamaktadır.

Teslimat tarihi

Siparişiniz, bulunduğunuz il ve ilçeye bağlı olmak üzere kargoya veriliş tarihinden itibaren 1 veya 2 iş günü sonra adresinize teslim edilir. Haftanın belirli günlerinde dağıtım yapılan mobil bölgelerden birinde bulunuyorsanız, sevkiyat gününü beklemeniz gerekmektedir.

Teslimat adresinde alıcının bulunmaması

Kargo görevlileri belirtilen adreste paketi teslim alabilecek birini bulamazsa ertesi gün tekrar uğrama yapar. Yine adreste kimse olmazsa siparişi ilgili kargo şubesinde birkaç gün beklemeye alır. Bu durumda bizimle iletişime geçmeniz gerekebilir. 

Sipariş takibi

Sipariş takibi için gerekli kargo takip numarası, ürünlerin kargoya verilişinden sonra size e-posta ile bildirilecektir.
 
Değişim ve İade

İade süremiz 15 gündür. Değişim seçeneği bulunmamaktadır.

Ürünü değiştirmek istediğinizde önce iade işlemi yapmanız gerekmektedir. Paket tarafımıza ulaştığında ,ürün ücreti size iade edildikten sonra yeni bir sipariş oluşturabilirsiniz.

* İade edilecek ürünler, Bekir Akagün adına gönderici ödemeli olarak:

MNG Kargo (anlaşma kodu: 356875447) Fincancılar Şubesine   veya

Aras Kargo (anlaşma kodu  2002948851133) Aşır Efendi Şubesine 
gönderilmelidir.

Not: İadelerde ürünün kullanılmamış ve zarar görmemiş olması gerekmektedir.