Sipariş ve İade Bilgileri

Değerli Tuhafiyeciniz Müşterisi;

Siparişinizi site üzerinden bitirdikten hemen sonra ilgili ekibimize otomatik olarak siparişiniz ile ilgili bir mail gelmektedir.

Kargo ücreti

Kargo ücreti gönderim tercihinize göre değişmektedir. Türkiye’nin her yerine MNG kargo ile sabit 10 TL’dir. Bu ücret sipariş aşamasında ödemeniz gereken toplam tutara yansıtılır, teslim alırken herhangi bir ödeme yapmazsınız. 150 TL üzeri siparişlerde MNG kargo ile gönderimler ücretsizdir.

Kargo firması

Gönderimlerimiz   MNG Kargo aracılığı ile yapılmaktadır. Teslimatlar hafta içi, zaman zaman ise Cumartesi günleri gerçekleştirilebilir. Hafta sonu ve resmi tatillerde gönderim yapılmamaktadır.

Kapıda ödeme

Siparişin büyüklüğüne bakılmaksızın geçerli olan "kapıda ödeme" yöntemi ile alım yaptığınızda kargo firması tarafından yapılan kesintilerden dolayı gönderim ücretleri değişiklik göstermektedir.

Teslimat süresi

Siparişinizdeki tüm ürünler sipariş tarihini takip eden 2-4 iş günü içerisinde kargoya verilir. Mesai saatlerimiz hafta içi 09:00-18:00 arasıdır. Hafta sonu gönderim en geç saat 12:00'a kadar yapılmamaktadır.

Teslimat tarihi

Siparişiniz, bulunduğunuz il ve ilçeye bağlı olmak üzere kargoya veriliş tarihinden itibaren 1 veya 2 iş günü sonra adresinize teslim edilir. Haftanın belirli günlerinde dağıtım yapılan mobil bölgelerden birinde bulunuyorsanız, sevkiyat gününü beklemeniz gerekmektedir.

Teslimat adresinde alıcının bulunmaması

Kargo görevlileri belirtilen adreste paketi teslim alabilecek birini bulamazsa ertesi gün tekrar uğrama yapar. Yine adreste kimse olmazsa siparişi ilgili kargo şubesinde birkaç gün beklemeye alır. Bu durumda bizimle iletişime geçmeniz gerekebilir. 

Sipariş takibi

Sipariş takibi için gerekli kargo takip numarası, ürünlerin kargoya verilişinden sonra size e-posta ile bildirilecektir.
 
Değişim ve İade

İade süremiz 15 gündür. Değişim seçeneği bulunmamaktadır.

Ürünü değiştirmek istediğinizde önce iade işlemi yapmanız gerekmektedir. Paket tarafımıza ulaştığında ,ürün ücreti size iade edildikten sonra yeni bir sipariş oluşturabilirsiniz.

* İade edilecek ürünler, faturanın iki nüshası ile birlikte,  MNG Kargo - 316343361 kodu belirtilerek   Bekir Akagün adına karşı ödemeli olarak gönderilmelidir.

Not: Farklı kargo firmasından gelen iadelerin kargo bedeli alıcıya ait olacaktır. İadelerde ürünün kullanılmamış ve zarar görmemiş olması gerekmektedir.